Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muži

5.5.2015

ANI V RASPENAVĚ NÁŠ TÝM NEBODOVAL

RASPENAVA "A" - SK CHOMUTOV NH    26:12 (14:7)

RASPENAVA "A" - SK CHOMUTOV NH    24:14 (13:8)

Chomutovskému týmu mužů se nepodařilo bodovat ani ve svém třetím a následně čtvrtém zápase jarní části OP mužů. V Raspenavě prohrál oba zápasy jasně a zcela zaslouženě. Raspenava byla favoritem zápasů a to také potvrdila.

 

Sestava a branky CV:

Matějka- Filo, Holubička, Chládek- Martínek 7,6. Schiller 3,4. Posekaný 1,2. Kult 1,2.

 

21.4.2015

START DO JARNÍ ČÁSTI BYL KATASTROFÁLNÍ

BANÍK MOST NH " B" - SK CHOMUTOV NH 29:15 (14:9)

 

V první kole jarní části OP zajížděl tým mužů do Mostu, kde v neděli odpoledne dostal příděl od tamního B týmu. Sestava Chomutova byla poznamenaná řadou absencí a tak útočník Eda Schiller musel nastoupit na beku a brankář Jakub Kučera v obraně. Nedařilo se ale na žádné pozici. Útok nedokázal překonat dobře chytajícího brankáře Mostu Nového a obrana nedokázala zastavit rychlé brejky domácích. Chomutovský brankář Matějka také neměl svůj den a bohužel druhý poločas už se jen dohrával bez nadšení a zápalu do hry což není dobrý přístup od všech hráčů.

sestava a branky CV:

Matějka - Kučera, Schiller, Filo - Martínek 7, Kult 5, Posekaný 3

 

V POSLEDNÍM ZÁPASE PODZIMU CHOMUTOV OPĚT PORAZIL MOST B

V posledním zápase podzimní části OP mužů zajížděl Chomutov do Mostu. Tam se utkal s mladým týmem a zopakoval si tak týden starý duel z Chomutova. I tentokráté měl Chomutov zápas pod kontrolou a zvítězil 21:27. Do utkání ze strany Chomutova nemohli zasáhnout hráči Kučera, Malý, Chládek, Kult , Urbiš, Burget a tak v obraně nastoupili na celé utkání hráči Filo, Velek a Holubička. Největším problémem hry obrany byl snad jen ubránit rychlé protiútoky Mostu. /tok hostů se tentokráté mohl spolehnout na proměňování šancí i trestů. V útoku opět dostal šanci mladý Havel, bohužel tentokráté řadu svých šancí nevyužil.

Sestava a branky SK-

Matějka- Velek, Filo, Holubička- Martínek 16, Posekaný 8, Schiller 3, Havel

 

PRVNÍ VÝHRA MUŽŮ V SEZÓNĚ

SK CHOMUTOV NH - BANÍK MOST B 25:19 (16:10)

 

Naši muži se v nové sezóně konečně dočkali výhry. Na domácím hřišti celkem přesvědčivě přehráli rezervu Baníku Most 25:19. Mostecký tým přijel k duelu s velmi mladým týmem. Na hřišti to bylo znát. Hlavně fyzická vybavenost domácích byla znát. Mladí hráči Mostu měli problémy s urostlými chasníky SK a o osudu utkání bylo rozhodnuto již během úvodních minut utkání, kdy si domácí celek vypracoval náskok a ten držel až do konce. V utkání se na domácí straně prosadil i nejmladší člen kádru Zdeněk Havel, který ve svým 15ti letech vstřelil své první tři branky v soutěži mužů.

Sestava a branky SK:

Matějka, Kučera - Velek, Malý, Chládek, Filo-Martínek 10, Posekaný 8, Schiller 4, Havel 3

 

JIŽ TŘETÍ REMÍZA MUŽŮ V SEZÓNĚ

TJ ŠROUBÁRNA ŽATEC - SK CHOMUTOV NH 18:18 (9:9)

Muži Chomutova si připsali třetí remízu v sezóně, tentokráte skončil zápas nerozhodně v Žatci. Průběh utkání byl celkem zajímavý. Chomutov dlouho vedl, poté se však přestalo dařit jak obraně, tak útoku a domácí tým se dostal do vedení. Jak už to bývá pomalu tradicí, o výsledku rozhodoval závěr utkání, kdy opět Chomutov vyrovnal z trestného hodu po čase.

Sestava Chomutova:

Matějka-Velek, Chládek, Holubička, Filo-Martínek, Havel, Kult, Posekaný, Schiller

 

MUŽI NA PRVNÍ VÝHRU STÁLE ČEKAJÍ

SK CHOMUTOV NH – JISKRA RASPENAVA „B“ 11:16 (5:6)

SK CHOMUTOV NH – JISKRA RASPENAVA „B“ 24:24 (14:15)

 

Ani po pěti odehraných kolech nemají muži Chomutova na svém kontě výhru. V neděli na svém hřišti v Cihlářské ulici přivítali rezervní tým Raspenavy. Ta stejně jako minulý týden Žatec nasadila velmi silný tým. V kádru Raspenavy byla řada hráčů, kteří v minulých letech pravidelně nastupovali v druholigové sestavě. Obranu dirigoval Jan Málek a v útoku například střelecky úřadoval Lubomír Dörfl, který se nakonec ve dvojutkání proti našemu mužstvu prosadil celkem devětadvacetkrát. První duel začal opatrně. Obě mužstva se trochu oťukávala a spíš převládala nejistota v útočných hrách obou týmů. Domácí bránu střežil Jakub Kučera a nutně dodat, že patřil v neděli k těm lepším hráčům domácího týmu. Hlavně díky němu skončil první poločas rozdílem jediné branky v poměru 5:6. Druhý poločas však ani Kučera v brance nedokázal odolat soupeřova střeleckému umění a také díky neschopnosti domácího útoku soupeř dovedl utkání do celkem přesvědčivé výhře 11:16.

Začátek druhého utkání byl odlišný než předešlý zápas. Na hřišti se od první minuty doslova strhla střelecká přestřelka. Bohužel se domácí během první půle spíše zaměřili na komentování jiných událostí, než samotné vlastní hry. U týmu Raspenavy střelecky exceloval Dörfl, na kterého domácí obrana nenašla recept, jak ho zastavit. Po třiceti minutách byl stav opět těsný 14:15. Druhý poločas však domácí zvládli lépe než v prvním duelu. Skóre bylo po celou dobu vyrovnané. Necelých pět minut před koncem za nerozhodného stavu 23:23 dostal bohužel zbytečně domácí obránce červenou kartu a nabídl tím soupeři šanci ke zvládnutí koncovky utkání. Raspenava šla do vedení, po oddechovém čase domácích se začaly odehrávat poslední tři minuty zápasu. Chomutovský útok se rozhodl dohrát zápas v obranné třetině Raspenavy a pokusit se alespoň vyrovnat. V nervózním závěru byl odpískán trestný hod na prostředku zhruba ve vzdálenosti osmi metrů. Po odpískání faulu rozhodčí utkání ukončil duel a následný úspěšný hod znamenal dělbu bodů za remízu 24:24. Obě utkání řídil pan Karel Klas.

Sestava a branky týmů

SK Chomutov NH:

Kučera, Filo - Velek, Malý, Chládek, Holubička- Martínek 7/12, Schiller 2/6, Urbiš 1/5, Posekaný 1/0, Kult 0/1

Raspenava:

Pávek, Albrecht – Málek Jan, Skalický, Gröger, Šišo – Dörfl 11/18, Roušar 1/1 , Kober 3/4, Mak

 

 

 

MUŽI REMÍZOVALI SE ŽATCEM B

SK CHOMUTOV NH – ŠROUBÁRNA ŽATEC B 23:23  (14:13)

 

Před utkáním ligových utkání žen nastoupili muži Chomutova v rámci oblastního přeboru proti rezervě druholigového Žatce. V minulých sezónách za hosty nastupovali buď převážně mladí a nezkušení hráči nebo naopak borci, kteří už svojí hráčskou kariéru uzavírali. Nyní však do Chomutova přijel tým, který svým složením připomínal ligobé družstvo. Nechyběl ani jeden z nejlepších střelců druhé ligy Pavel Sýkora, který má na svém kontě i několik zápasů v nejvyšší soutěži v dresu Nezvěstic. Domácí celek do utkání nemohl nasadit brankáře Jakuba Kučeru, obránce Petra Chládka ani útočníka Stanislava Urbiše, kteří měli bohužel pracovní povinnosti.

Utkání začalo ve velmi dobrém tempu. Na obou stranách se více dařilo útokům a bylo vidět řada pohledných akcích. Žádnému mužstvu se nepodařilo odskočit na větší gólový rozdíl..První poločas skončil rozdílem jediné branky 14-13 pro domácí celek. O poločasu si domácí připomněli týden starý propadák s Raspenavou A, kdy ve druhém zápase domácí celek hrál rovněž vyrovnaný souboj, ale po poločase totálně propadl a odešel s debaklem. Tréneři týmu tedy hráčům připomněli, že týmu nesmí utéct strat druhé půle. Bohužel se situace opakovala. Žatec vyrovnal skóre a poté dokonce odskočil na rozdíl dvou branek. Obraně ani útoku se nedařilo. Naštěstí přišlo i několik ztrát u týmu soupeře a domácí se herně zvedli. Pět minut před koncem byl stav nerozhodný a začal dramatický závěr utkání.Na branku soupeře vždy dokázal druhý tým odpovědět. Minutu před koncem si domácí tým vyžádal oddechový čas, kde si jasně řekl, jak bude závěr vypadat. V tu chvíli byl stav 22:22. Domácí útok držel míč a chtěl zakončit nebo si vybojovat faul v posledních vteřinách zápasu. To se úplně tak nepovedlo. Domácí Martínek sice dal 12 vteřin před koncem gól na 23:22, ale tým Žatce dokázal i přes dramatický a nervózní závěr vyrovnat.

Před utkáním jsme si s Edou Schillerem říkali, že to bude asi kolotoč, ale hra z naší strany nebyla zlá. Obrana i přes absenci Petra Chládka klapala, v útoku to nebylo také zlé. Mohlo se vyhrát, ale i prohrát, protože nám zase utekl začátek druhé půle. Bod s tak silným soupeřem je docela dobrý.“ řekl k utkání útočník SK Chomutov NH Vladimír Martínek.

 

Sestava Chomutova:

Matějka-Velek, Malý, Holubička, Filo – Martínek, Schiller, Posekaný, Kult

Trenér: Schiller E.

foto Kateřiny Kundertové: kundrtka-6.rajce.idnes.cz/14._9._2014_-_OP_muzi_-_SK_CHomuvot_NH_vs._TJ_Sroubarna_Zatec_B/

 

DVĚ PROHRY NA ÚVOD SEZÓNY

SK CHOMUTOV NH – RASPENAVA A   19:20  (11:12)

SK CHOMUTOV NH – RASPENAVA A   11:20  (8:9)

 

Úvod sezóny mužům nevyšel. V úvodním dvojutkání přivítal domácí celek ex druholigové družstvo z Raspenavy. V prvním duelu se hrála vyrovnaná házená. Bohužel domácí tým nezvládl závěr utkání, kdy v poslední minutě měl výhodu držení míče za nerozhodnutého stavu, a tak možnost se pokusit vstřelit vítěznou branku. Bohužel to domácí útok takticky nezvládl a brzkou střelou nabídl brejk soupeři, který tak šťastně zvítězil.

Ve druhém zápase byla hra podobná pouze v první půli. Ve druhém poločase domácí tým totálně propadl a utkání skončilo jasnou výhrou Raspenavy

Sestava Chomutova:

Matějka, Kučera- Kothánek, Velek, Malý, Filo, Holubička- Martínek, Schiller, Kult, Posekaný, Havel

foto Kateřiny Kundertové: 
1. zápas: kundrtka-6.rajce.idnes.cz/7._9._2014_-_OP_muzi_-_SK_CHomutov_NH_vs._Raspenava_1.zapas/

2. zápas: kundrtka-6.rajce.idnes.cz/7._9._2014_-_OP_muzi_-_SK_CHomutov_NH_vs._Raspenava_2.zapas/

 

 TABULKA 

odkaz zde

 

ROZPIS A VÝSLEDKY

odkaz zde

 

 

DO NOVÉ SEZÓNY I S DRUŽSTVEM MUŽŮ

Od nové sezóny bude mít SK Chomutov NH i družstvo mužů. Do nově vznikajícího celku se přesouvá kompletní kádr z nedalekého Klášterce nad Ohří. Tým bude nastupovat v oblastním přeboru a cílem je v nadcházejícím roce vyhrát tuto soutěž a postoupit do 2.ligy.

 

 SESTAVA MUŽI

 

 

BRANKÁŘI: MATĚJKA Václav    
  FILO František    
  KUČERA Jakub    
OBRÁNCI:      
  CHLÁDEK Petr    
  VELEK Martin    
  MALÝ Jan    
  HOLUBIČKA Martin    
  KRATOCHVÍL David    
  BURGET PETR    
ÚTOČNÍCI:      
  SCHILLER Eduard    
  URBIŠ Stanislav    
  KULT Libor    
  POSEKANÝ Tomáš    
  KRATOCHVÍL Milan    
  SUCHÝ Josef    
  MARTÍNEK Vladimír  "C"  
  HAVEL Zdeněk    
TRENÉR: SCHILLER Eduard